Kevad/Suvi 2020

Silver Dream on ametlik
Swarovski® edasimüüja.

Crystal Electric LacquerPRO efektid. Need erksad värvid püüavad pilku, kuid kõige erilisem on see, mida me ei näe: tillukesed pigmendid helendavad UV-valguse käes ning aitavad disaineritel luua väga mitmekülgseid disaine nii päeva kui öö jaoks.
Kaleidoscope peenete kivikeste. Tänu intrigeerivale lihvile ja trendikale värvivalikule on need kristallid tulevased enimmüüdud kristallid. Suuri eesmisi külgi täiendavad Rivoli-elemendid tagaküljel, mis loovad põneva sära kolmes erinevas suuruses ja kujus.
Uus Crystal LacquerPRO DeLite efektid. Ilus, särav ja multifunktsionaalne uus kristallide värvipalett annab igale disainile juurde põnevust ja intriige. Fookus hi-lo stiilil ja luksusliku disaini mugavdamine kohtuvad selle võrratu värvivaliku säravates toonides, mis sulanduvad omavahel suurepäraselt kokku.
Spike lameda põhjaga ja õmmeldavad kristallid. 3D elementidega disainid tekitavad rohkelt emotsioone. Taktikalisus, põnevad struktuurid ja erakordsed tekstuurid on muutumas aina populaarsemateks ning süvendavad trendi, mida Swarovski eksperdid kutsuvad „loomingulisuse põnevuseks“.

Toodet 1-20 enne 185

Page
lehe kohta
Määra kahanevas suunas
Vali

Toodet 1-20 enne 185

Page
lehe kohta
Määra kahanevas suunas