TELLIMUSE ESITAMINE:

Kas ma pean Crystals.ee lehel tellimuse tegemiseks sisse logima/konto looma?
Ei, kui sul on kiire või sa ei soovi sisse logida või kontot luua, võid kasutada meie kiiret ja lihtsat Külalise tellimust. Me aga soovitame logida sisse/luua konto, et sa saaksid hoida silma peal oma ostude ajalool, valik on aga täiesti sinu!
Milliseid andmeid pean ma esitama tellimuse tegemisel või konto loomisel, miks?
Sa pead esitama oma nime, perekonnanime, arve- ja tarneaadressi, kontaktandmed (telefoninumber ja e-posti aadress) ning soovi korral ettevõtte nime, ettevõtte registreerimisnumbri ja/või KMKR numbri.
Nimi, perekonnanimi, arve- ja tarneaadress, kontaktandmed (telefoninumber ja e-posti aadress) – vajalikud sinu tellimuse sujuvaks töötlemiseks ja kohaletoimetamiseks või tellimusega seotud murede lahendamiseks.
Ettevõtte nimi, registreerimisnumber ja/või KMKR-number – pole vajalikud, kuid sa peaksid need esitama, kui soovid, et tellimuse arvel oleksid need andmed ning saaksid arve esitada raamatupidamisse.

Rohkem infot selle kohta, milliseid andmeid me vajame ning mille jaoks, leiab meie Privacy Policy.
Millised on minimaalsed tellimuse nõuded?
Crystals.ee poest tellides pole minimaalseid tellimuse nõudeid! Tellimus võib sisaldada nii palju tooteid, kui sa vähegi soovid.
Kas tellimust saab teha ka välisriigist?
Jah, sa võid tellimuse teha ka välisriigis olles, kasutades mõnda meie valikus olevat maksemeetodit.
Kas tellimuse saab esitada ka telefoni või e-posti teel?
Tellimise toiming on loodud nii, et tellimusi saab esitada üksnes meie veebipoe kaudu. Kui sul on tellimuse esitamisel vaja abi, võta ühendust klienditeenindusega.
Kas ma võin kasutada erinevat arve- ja tarneaadressit?
Jah, võid küll. Sinu tellimus saadetakse tarneaadressile, mille märkisid tarneaadressiks kassatoimingute käigus.
Mul on KMKR number, kas ma võin seda kasutada tellimuse tegemisel?
Jah, kui sul on kehtiv KMKR number, võid sa selle sisestada oma konto andmetesse, mis esitad kassatoimingute käigus ning KM võetakse tellimuselt maha. Kui sa märkad, et miski ei tööta korralikult, võta palun meiega ühendust enne, kui teed tellimuse eest makse.
Kas ma saan oma tellimust jälgida?
Millal ma oma tellimuse kätte saan?
Tarne kiirus sõltub valitud tarnemeetodist. Rohkem informatsiooni tarne kohta leiab siit.

TELLIMUSE PROBLEEMID:

Kas ma saan oma tellimust muuta?
Sa võid oma tellimust muuta, kuid kõik sõltub sellest, milline on tellimuse staatus ning milliseid tooteid soovid muuta (hind ja kogus), seega võta ühendust meie klienditeeninduse tiimiga nii pea, kui soovid oma tellimust muuta, et saada teada, kas see on veel võimalik.
Kas ma saan tellimuse tühistada?
Sõltuvalt valitud tarneviisist on erinevad ajalimiidid sellele, millal saab tellimuse tühistada. Palun võta ühendust meie klienditeeninduse tiimiga kohe, kui soovid tellimuse tühistada, et saada teada, kas see on veel võimalik. Kui selgub, et sinu tellimus on juba välja saadetud ning seda ei saa tühistada, võib sellise tellimuse meile tagastada. Loe tagastamise kohta rohkem siit.
Kas ma saan pärast kassatoimingute tegemist oma tellimust täiendada?
Ei, kahjuks mitte. Kui sa soovid osta uusi tooteid, pead tegema uue tellimuse. Kui sinu esimene tellimus ei ole veel välja saadetud, on võimalik sama tellimus saata sama pakiga, ilma lisanduvat tarnekulu tasumata. Selleks, et teada saada, kas on veel võimalik teha lisatellimus, võta meiega koheselt ühendust.
Kas ma võin tellimuse tagastada?
Jah, me aktsepteerime tagastusi. Sellega käivad kaasas aga teatud tingimused. Palun tutvu meie tagastuspoliitikaga siin.
Mida teha, kui mul on tellimusega probleem: probleem makse tegemisega, vale KM kalkulatsioon, vale arve/tarneaadress vms?
Meil on sõbralik ja asjatundlik tiim, kes aitab kõikide küsimustega, seega saada meile palun e-kiri aadressile [email protected] ning me teeme kõik, mis võimalik selleks, et olukord lahendada.
Mida teha, kui ma ei ole oma tellimust kätte saanud mainitud tarneaja jooksul?
Esiteks, soovitame vaadata jälgimisinfot selleks, et näha, ega sinu tellimust pole üritatud kohale toimetada mingi hetk ilma sinu teadmata. Kui nii, siis võta palun ühendust kohaliku postkontoriga, et leppida kokku paki uuesti kohaletoimetamises (kui see on sinu riigis võimalik) või mine oma pakile järgi.
Teiseks, kui ülalmainitu ei ole võimalik, võta meiega ühendust ning üritame leida lahenduse.
Mida teha, kui minu tellimuses on vigane toode?
Nii pea, kui avastad vigase toote, võta ühendust meie klienditeenindusega ja anna teada:
• Tellimuse number;
• Vigase toote nimi ja SKU-kood;
• Vea kirjeldus, kaasa arvatud pildid.

Me võtame sinuga ühendust võimalikult kiiresti ja pakume välja lahenduse.
Mida teha, kui tellitud toode on tellimusest puudu?
Palun võta ühendust meie klienditeenindusega ning anna teada tellimuse number ja kadunud toote nimi ja SKU-kood. Me võtame sinuga ühendust võimalikult kiiresti.
Mida teha, kui sain oma tellimusega vale toote?
Palun võta ühendust meie klienditeenindusega ja anna teada tellimuse number ning vale toote kirjeldus. Enamikel juhtudel on suureks abiks ka piltide saatmine. Me võtame sinuga ühendust võimalikult kiiresti.

KONTO PROBLEEMID:

Mida teha, kui unustasin oma parooli?
DÄra satu paanikasse! Sa saad hõlpsasti küsida parooli lähtestamise lingi, klõpsates sisselogimislehel olevale lingile „Unustasid oma parooli?“. Järgi lihtsaid samme, et luua uus parool. Pärast seda saad taas oma kontole sisse logida.
Mul on KMKR number, kuidas ma saan muuta oma konto andmeid?
Järgi neid samme:
1. Logi sisse oma kontole;
2. Ava „Minu konto”;
3. “Aadressiraamat”;
4. “Muuda arveaadressit” ning uuenda sealseid andmeid;
5. “Muuda tarneaadressit” ja veendu, et samad andmed on ka seal salvestatud.
Kust ma leian oma tellimuste arved?
KMKR arved leiab järgnevalt (järgi neid samme):
> Minu konto;
> Minu tellimused;
> Vali tellimus, mille jaoks on vaja KMKR arvet – „Vaata tellimust”
> Vajuta nupul „Arve“ tellimuse informatsiooni juures;
> Tellimuse informatsiooni alla ilmub nupuke „Prindi arve“, vajuta sellel ja prindi/salvesta oma arve.