TAGASTUSED

  Tagastused:
  Sul on võimalik tellimus tühistada saates tooted meile tagasiviieteistkümne (15) päeva jooksul alates toodete kättesaamise hetkest. Tooteidon võimalik tagastada raha tagastuse vastu. Tellimuse tühistamiseks pead sasaatma meile sellesisulise kirja - [email protected].
  Me anname alati iga toote kohta meeleldi lisainfot, seega kui sul on kõhkluseid tellitava toote kohta, võta meiega ühendust enne tellimuse esitamist.

  Tagastatavad tooted peavad:
  • Olema turvaliselt pakendatud, kuid ei pea olema ilmtingimata oma originaalpakendis.
  • Kasutamata, kahjustamata, müügikõlbulikus seisundis.
  • Sisaldama koopiat ostuarvest.

  Erandid:
  • Me ei pruugi vastu võtta Beadsmith toodete (tangid, traadid, nöörid jne) tagastusi, kui toodet kasutati/prooviti kasutada ning selle originaalpakend on kahjustatud.
  • Tagastada ei saa valmisehteid, mida on kantud. Valmisehted, mida ei ole kantud, tuleb tagastada kõikide siltidega ning oma originaalpakendis.
  • Tagastada ei saa tooteid, mis olid tellitud spetsiaalselt sinu jaoks (uus mudel või suur hulk mingit teatud toodet).

  Palun saada tooted sellele aadressile:
  Silver Dream, UAB
  Deltuvos g. 39R
  20126 Ukmerge, Leedu

  Oluline:
  Me soovitame saata tooteid postiteenuse teel, mis võimaldab saadetist jälgida, sest siis on võimalik paki kadumise korral saada postiteenuse osutajalt kompensatsioon.
  Toodete tagastamisega seotud risk on sinu kanda. Toodete tagastamisega seotud kulud jäävad sinu kanda, välja arvatud juhul, kui sa tagastad defektiga tooted või sulle saadeti meie poolt valed tooted.

  Tagasimaksed:
  Kui sa saadad tagasi tooted, mis on defektiga, teeme me tagastatud toodetele ekspertiisi ning anname sulle teada tagastuse kohta e-kirja teel mõistliku aja jooksul. Kui me peame sulle raha tagastama, kanname me summa sulle sama makseviisi teel, mida sa kasutasid ostu tegemiseks.