Privaatsuspoliitika

KES ME OLEME?

Selle e-poe omanik on Silver Dream, UAB. Silver Dream, UAB kontrollib sinu isikuandmeid ning on juriidiliselt vastutav sinu isikuandmete salvestamise ja kasutamise eest arvutis või failidel.
Kontaktandmed:
Silver Dream, UAB
Deltuvos g. 39R, 20126 Ukmerge, Leedu
KMKR: LT100003716818
E-post: [email protected]
Tel: +370 645 02790

MIKS ME ANNAME JÄRGNEVAT INFOT?

Käesolev Privaatsuspoliitika annab teada sellest, missugust informatsiooni kogub Silver Dream, UAB (edaspidi kui – me) ja kuidas; millisteks eesmärkideks me seda kogume ja kasutame; millised on sinu õigused ja valikud seoses sinu andmete kasutamisega; kuidas sinu andmeid töödeldakse ning kellega neid jagada tohib; kui kaua me säilitame andmeid. Palun loe seda infot väga hoolikalt.
Kui sa täitsid meie e-poes https://www.crystals.ee registreerumisankeedi ja esitasid isikuandmeid, võetakse seda kui märki sellest, et sa oled teadlik kogu infost, mis on selgitatud käesolevas Privaatsuspoliitikas. Registreerumine ega külalisostu tegemine ei ole võimalik enne, kui sa oled kinnitanud, et oled lugenud ja nõustud selle Privaatsuspoliitikaga. Kui sa otsustad registreeruda või esitad tellimuse külalisena, tähendab see, et sa nõustud oma andmete kogumise, töötlemise ja jagamisega viisidel ja põhjustel, mida on selgitatud selles Privaatsuspolitiikas ning mis vastavad Euroopa Liidu andmekaitsereeglitele.

MIKS MEIL ON VAJA SINU ISIKUANDMEID (JURIIDILINE PÕHJENDUS)?

Me müüme tooteid internetis, seega me töötleme andmeid, mis on vajalikud selleks, et teha samme sinu soovil seoses lepingusse astumise ja lepingu täitmisega. Teisisõnu, meil on vaja sinu isikuandmeid sinu tellimuste täitmiseks. Lisaks on meil vaja sinu isikuandmeid selleks, et saaksime sulle anda informatsiooni oma eripakkumiste ja uute toodete kohta.

MILLISEID ISIKUANDMEID KOGUTAKSE?

Me ei kogu sinu kohta delikaatseid isikuandmeid. Kui sa soovid esitada tellimuse või registreeruda meie e-poes, küsime järgnevaid andmeid:
Nimi, perekonnanimi
Arve- ja tarneaadress (võib olla sama või erinev)
Kontaktinfo – e-posti aadress ja telefoninumber
Kliendikonto loomisel pead sa välja mõtlema ka parooli
Registreerumisel loob süsteem sulle isikliku konto. Sa võid muuta oma isikuandmeid igal ajal, kui logid oma kontole. Parooli saab samuti muuta. Kui sa unustasid oma parooli, võta meiega ühendust ning saadame sulle automaatselt genereeritud parooli.
Kui sul on ettevõtte või sa töötad väikeettevõtjana ning soovid arvele lisada lisaandmeid, pead esitama ka taoliseid andmeid.
Ülalmainitud andmete esitamine tähendab, et sa lubad meil töödelda andmeid sinu tellimustega tegelemisel.
Sinul lasub täielik vastutus korrektsete andmete esitamise osas.
Me säilitame sinu ostuajaloo andmeid – see on vajalik maksuseaduse tõttu ning me kasutame neid andmeid ka selleks, et analüüsida oma ettevõtte tõhusust ning tootevaliku laiendamise võimalusi.
Me salvestame ka sinu e-posti aadressi, et saaksime sulle pakkuda kõrgeima kvaliteediga teenindust ja abi.
Meil ei ole ligipääsu sinu finantsandmetele, need andmed saadetakse turvaliselt otse maksemeetodi haldaja vahendusel, kes töötleb andmeid meie soovil.
Me hoiame sinu andmeid üksnes seni, kuni see on vajalik sinu tellimuse töötlemiseks, võimalike tagastuste töötlemiseks, kaebustele/tagasisidele vastamiseks või selleks, et anda sulle informatsiooni reklaampakkumiste kohta vastavalt sellele, millised teavitused oled sa endale tellinud.

KES VÕIB VEEL SINU ISIKUANDMEID NÄHA?

Parima tarneteenuse pakkumiseks peame jagama sinu andmeid tarneteenust pakkuvate ettevõtetega (kolmandad pooled).
Andmed, mis sa esitad konto loomisel ja tellimuse tegemisel (välja arvatud parool), võidakse saata järgnevatele tarneteenust pakkuvatele ettevõtetele:
AB Lietuvos paštas (Leedu postiteenus)
DPDgroup International Services GmbH & Co. KG
OMNIVA EE, UAB
United Parcel Service, Inc (UPS)
DHL International GmbH
Me anname kolmandatele pooltele üksnes sellised andmed, mis on vajalikud selleks, et edukalt teostada sinu tellimuse kohaletoimetamine.

MIKS ME KASUTAME KÜPSISEID?

Meie e-pood saab tunda ära varasemaid kasutajaid tänu küpsistele. Küpsised personaliseerivad e-poe külastuse, et vastata sinu isiklikele eelistustele. Küpsised hoiavad meeles, mida sa oled teinud, sealhulgas milliseid tooteid oled pannud ostukorvi, millised on sinu eelistused, sinu konto sisselogimisandmed jne. Küpsised aitavad meil pakkuda sulle võimalikult head internetiteenust.
Sa saad hallata sinu arvutisse paigaldatud küpsiseid internetibrauseri sätete kaudu, kuid see võib tähendada, et mõne funktsiooni töökord on mõjutatud.

SINU ÕIGUSED

Sul on õigus olla informeeritud selle osas, milliseid isikuandmeid me kogume ning miks.
Sul on õigus olla hoiatatud võimalikult kiiresti võimalike turvarikete osas, mis on seotud sinu isikuandmetega.
Sul on õigus muuta ja lisada oma kontole informatsiooni igal ajal, mil seda vähegi soovid. Sa vastutad korrektsete andmete esitamise eest.
Meie e-poes registreerumisel on sul võimalik tellida tulevaste pakkumiste ja eripakkumiste teavitused. Sul on õigus teavitustest igal ajal loobuda, muutes oma valikuid oma konto sätetes.
Sul on õigus paluda oma isikliku konto eemaldamist meie e-poest.

OLULINE INFORMATSIOON

Me vaatame oma Privaatsuspoliitikat regulaarselt üle, et hoida seda uuendatud ning vastata andmekaitse põhimõtetele. Seda Privaatsuspoliitikat võidakse aeg-ajalt muuta, et käia kaasas uute edasiarenduste ja võimalustega, mis on seotud internetiga ning käia kaasas ka kehtiva seadusandlusega. Privaatsuspoliitika muudatused avaldatakse sellel lehel.
Selle veebilehe kasutamise jätkamisel nõustud sa kõikide selle Privaatsuspoliitika nõudmiste ja tingimustega.
Lisaküsimuste, murede või kaebuste korral võta meiega ühendust meilitsi aadressil [email protected]
Kui sul on vaja andmekaitsega seoses asjatundja nõuannet või sul on kaebuseid meie osas, on sul õigus kontakteeruda Andmekaitse Inspektsiooniga. Kaebused tuleks esitada otse Leedu andmekaitseasutusele:
Riiklik andmekaitse
Žygimantų str. 11-6a
011042 Vilnius
Tel. + 370 5 279 14 45
Faks +370 5 261 94 94
E-post: [email protected]
Veebileht: http://www.ada.lt/