Crystals.ee – TEE OMA UNISTUSED TEOKS!

SWAROVSKI kristallid – PRECIOSA kristallid – Hõbeosad – Valmisehted

Tere tulemast Crystals.ee-sse!

Kas sa otsid võimalust, kuidas teostada oma loomingulisi ideid? Või tahad lihtsalt oma ellu tuua rohkem sära? Sa leiad selle jaoks kõike vajalikku meie poest! Meie veebipoes on parim Swarovski kristallide valik kogu Baltimaades. Me soovitame kombineerida kristalle meie kõrgkvaliteetsete ehtsast hõbedast ehteosadega ning kutsume sind vaatama omapäraseid loomingulisi lahendusi, mida pakub Tšehhi klaastoodete pakkuja Preciosa. Klassikalise stiili ja esteetika sõbrad, loomingulised mässajad, ekstravagantsuse ja ekstsentrilisuse jumaldajad – kõik leiavad meie poest midagi erilist!

KES ME OLEME?

ImageMe oleme UAB Silver Dream. Me hakkasime tegutsema üle 10 aasta tagasi ning alguses olime väikesed ja tagasihoidlikud – meil oli vaid paar kastitäit kristalle. Meie rännak vajas tohutuid jõupingutusi ja magamata öösid. Nendest mõnest kastitäiest sai aga rahvusvaheline ettevõte ning me oleme uhked selle üle, kes me oleme nüüd – ametlik Swarovski® partner. Ning teie – meie armsad kliendid – olete need, keda me soovime kõige rohkem tänada! Ainult teie lõputult ambitsioonikad ja julged ideed on julgustanud meid laiendama oma valikut, otsima uusi ärilahendusi ning täiendama oma poodi päev-päevalt aina rohkem.

Me oleme väga õnnelikud selle üle, et oleme saanud Swarovski® usalduse ning oleme kaubamärgistamise programmi liikmed. See Swarovski® programm inspireeris meid laiendama oma tegevust ning nüüd müüme lahtiseid kristalle ja isevalmistatud ehteid, mis on loodud Swarovski kristallidega. Need tooted on märgitud „Swarovski kristallide“ usaldusmärgiga.

MIDA ME PAKUME?

ImageMe oleme eelkõige uhked selle üle, et me saame pakkuda äärmiselt suurt kõrgkvaliteetsete originaalsete Swarovski kristallide, valikut, mis on pärit otse Austriast. Nende kristallide kasutusvõimalused on jõudnud kirjeldamatult kaugele. Veel mõnda aega tagasi arvasid paljud meist, et Swarovski kristalle kasutatakse vaid ehete ja riiete kaunistuseks, kuid nüüd on nad vallutanud ka kõik muud valdkonnad, mis on seotud kunsti ja disainiga: jalatsid, arhitektuur, valgustid, autod, spordivahendid ja palju muud. Swarovski on püüelnud täiuse poole alates ettevõtte loomisest ning nende tooted on parim valik kogu turul.

Silver Dream vastab Swarovski® loodud kõrgeimatele standarditele ning on saanud ka Swarovski Gemstones™ ametliku edasimüüja sertifikaadi. Swarovski on täiendanud juveelitööstust oma võrratu ehtsate kalliskivide ja Created Stones kalliskivide valikuga 1965 aastast saati. Iga kalliskivi luuakse ületamatu detailitäpsusega, et vastata kõige rangematele ja kõrgeimatele värvi-, kvaliteedi-, suuruse- ja kujustandarditele.

Kui otsid soodsamaid lahendusi, soovitame Preciosa Tšehhi klaaskristalle, ning nendele, kes otsivad omapäraseid lahendusi - "Preciosa Ornela" pressitud klaashelmed. Mängulised mudelid, ilusad värvid ning ebatäiuslikult täiuslikud kujud disainide jaoks, mis vajavad midagi teistsugust.

Oma ideede teostamine on lihtsam, kui kasutada meie ehtsast hõbedast ehteosasid (kullatud variandid on ka saadaval) või messingist/tombac osad ja Ameerika ettevõtted Beadsmith ja Beadalon tooteid (tangid, traadid, nöörid, erinevad komplektid jne). Meie poest leiad kõike, mida vajad oma ideede teostamiseks. Teeme seda koos!

MILLESSE ME USUME?

Image Sinuga koos töötades ja luues oleme õppinud, et kõige tähtsamad on järgnevad väärtused:
Ideed – me usume sinu ideedesse ning töötame kõvasti selle nimel, et need uued ideed tooksid maailma juurde ilu.
Kvaliteet – sinu tellimuste täitmisel valime välja vaid parima kvaliteediga tooted.
Vastutustundlikkus – me oleme inimesed ja on normaalne, et vahel võib tulla ette vigu. Me ei tee neid meelega ja kanname alati vastutust oma ebaõnnestumiste eest.
Suhtlemine ja abi – need on eduka koostöö alused. Kas sul on toote valimisel küsimusi või muresid või hoopis kaebuseid? Palun anna meile teada ja leiame üheskoos lahenduse.
Vastastikune arusaamine – me mõistame, et sa soovid saada kõrgeima kvaliteediga tooted ja soovid neid võimalikult kiiresti. Me loodame, et sa mõistad, et me töötame väga kõvasti selle nimel, et neid soove täita. Vahel juhtuvad ootamatused, seega palume sinu mõistvust ning koostööd sellistes olukordades.
Pidev täiendamine – kõik ülalmainitud väärtused ja äriareng motiveerivad ka pidevalt end täiendama. Me ei pruugi olla täiuslikud, aga anname endast parima!

MIKS SA PEAKSID MEID USALDAMA?

Kõik tooted tulevad meile otse Austriast, Swarovski ettevõttelt ning seega saame me garanteerida, et meie veebipoest ostad sa täiesti ehtsaid Swarovski kristalle. Siit võid leida ka vastava sertifikaadi.

Silver Dream vastab Swarovski® loodud kõrgeimatele standarditele ning on saanud ka Swarovski Gemstones™ ametliku edasimüüja sertifikaadi. Siit võid leida ka vastava sertifikaadi.

Tänu strateegilisele partnerlusele Swarovskiga oleme meie – UAB Silver Dream – „kaubamärgistamise“ programmi liikmed. See partnerlusprogramm kannab Swarovski kvaliteedi ja väärtused uutesse ehetesse, mis on loodud Swarovski kristallidega. Seega võid olla kindel, et meie tooted on valmistatud ehtsate Swarovski kristallidega ning need vastavad partnerprogrammi nõuetele, mis võimaldavad meil kasutada „Swarovski kristallide“ usaldusmärki. Siit võid leida ka vastava sertifikaadi.

Kõiki meie müüdavaid hõbetooteid kontrollib ametlik Leedu proovikoda ning meil on sertifikaat, mille kohaselt pole toodetes vähem kui 92.5% puhast hõbedat, seega me garanteerime, et kõik meie müüdavad hõbetooted on ehtsast hõbedast (Ag 925) tooted. Enamikel meie hõbetoodetel on 925 proov. Pooleldi viimistletud toodete puhul on kvaliteedimärgi hankimine valikuline ning mõningate puhul on see füüsiliselt võimatu toote suuruse või kuju tõttu.

Image

LOOME ÜHESKOOS!

Crystals.ee tiim