Swarovski Sertifikaat

UAB „Silver Dream“ ametlik Swarovski® edasimüüja Leedus ja teistes riikides. Me vastame kõigile Swarovski nõetele ning müüme laias valikus erinevaid kõrge kvaliteediga Swarovski kristalle. Meie veebipoest leiate kogu Baltimaa parima valiku Swarovski kristalle. Swarovski on valmistanud võrratuid kristalltooteid juba 1895. aastast alates. Firma on tunnustatud uuendusliku suurepärasuse ja tiheda koostöö tõttu erinevate tippklassi disainerite ning moe, ehete, aksessuaaride, sisekujunduse ja valgustuse valdonna brändidega üle kogu maailma. Swarovski toodete valikus on niivõrd palju erinevaid värve, efekte, kujusid ja suuruseid, et see võrratu inspiratsioonipalett aitab kindlasti su loomingulisust turgutada. Ülim detailitäpsus ja lihvi kõrge kvaliteet on glamuurse tulemuse koostisosad ning need kanduvad edasi kõikidesse ettevõtte toodetesse. Miks SWAROVSKI?

Image


X-Cut kristallilõikamise tehnoloogia

ImageSwarovski unikaalne X-Cut tehnoloogia põhineb teaduslikel põhimõtetel, mis on välja töötatud Ameerika Gemoloogia Instituudi poolt teemantide liigitusskaala eesmärgil. Tänu edasiarenenud optilistele mõõtmisvõimalustele ja täpsele tootmistehnoloogiale suudab Swarovski toota kõrgklassi tasemel kristallilõikeid, mida iseloomustavad mitmekihilised pinnad ja nurgad, XILION ja XIRIUS on selle parimad näited. X-Cut tehnoloogia taga peituv „geomeetria täppisteadus“ muudab kristallide sära, läike ja sädeluse võrreldamatuks, esindades suurepäraselt Swarovski kristallide tavapärast olemust.

Hotfix liimi kasutamine kristallide paigaldamiseks

ImageSwarovski Hotfix liimi tehnoloogia on paindlik ja vastupidav meetod, mis on toonud kristallide paigaldamise maailma tõelise revolutsiooni. Liimi avar aktiveerimisaeg, mis algab juba madalatest temperatuuridest, võimaldab klientidel sättida paigaldamise aega ja temperatuuri viisil, mis sobib nende vajadusele kõige paremini, tulemuseks on tõhus paigaldusprotsess, mis toob kaasa täiuslikud tulemused. Kuna Hotfix liim sobib kõikidele tööstuses tavaliselt kasutatavatele tekstiilidele, tähendab see, et liim sobib ideaalselt paljudele riietele, sisekujunduselementidele ja aksessuaaridele. Liimi tugevus ja pesemiskindlus muudavad selle eelistatud valikuks juhtivate rahvusvaheliste brändide ja disainerite hulgas.

Platinum Pro

ImageKasutades laialdasi tehnoloogilisi võimeid on Swarovski loonud uue standardi kristallide eluajale ja tootmisele oma uue edasiarenenud Platinum Pro tehnikaga. Platinum Pro ei pea vastu mitte üksnes keskkonnast tulevatele kahjudele, mida võivad põhjustada kloor, soolane vesi ja parfüümid – Platinum Pro suudab vastu pidada ka jootmisele ja galvaniseerimisele, olles võrreldamatult vastupidav ja tugev ning andes kasutajale ka täieliku südamerahu.
Silver Mirror viimistlus plaatinavärvi kaitsekihiga on kõrgeima kvaliteediga.

Kristallid – Valmistatud Austrias

ImageAustria, just nagu Swarovski kristallid, on muutunud kvaliteedi sünonüümiks. Tänu äärmiselt oskuslikule meeskonnale, mida toetavad õiglased töötingimused ja kõrgeimad keskkonnastandardid, on ettevõte loonud endale usaldusväärse ja täpse tehnilise eksperdi maine – Swarovski ideed pole sugugi erinevad. Riigi veerohkus oli põhjus, miks ettevõtte looja Daniel Swarovski otsustas 1895. aastal luua oma ettevõtte Wattensis, kõrgel Austria alpides. Just seal hakkas Swarovski kasutama jätkusuutlikku hüdroelektrijõu tehnoloogiat, mille tulemusena loodi ikoonilised Swarovski kristallid – ja tema visioon sai tõeks. Swarovski on pühendunud tulevikku investeerimisele, juhtides innovaatilisust, jätkusuutlikkust ja austades individuaalset heaolu, mis on Austria edu alus.